Zwickau 2015


Pozdrowienia z Zwickau przesyłają praktykanci oraz p. Aneta Sadrak i p. Piotr Paluch. Zwickau bardzo nam się podoba. W trakcie praktyki poznajemy nowe zagadnienia ...

Czytaj więcej Strona WWW uczniów

Praktyki zawodowe w Turyngii

2016-01-14 17:01:52
Erfurt - Jena - Apolda - X-XI.2006r.

/admin/image_files/turyngia1.jpg/admin/image_files/herb.gif

W październiku i listopadzie 2006r. najlepsi uczniowie z klas III technik elektronik i technik mechatronik przebywali w niemieckiej Turyngii na 4-tygodniowej praktyce zawodowej zrealizowanej w ramach programu Leonardo da Vinci 2006. Uczniowie przebywali pod opieką nauczycieli p. Anety Sadrak i p. Mariusza Gołąbka. Tematem projektu było "Kształcenie uczniów w zakresie mechatroniki i elektroniki". Koordynatorem projektu była p. Mariola Leśniewska, autorami od strony merytorycznej - p. Wacław Kołodziejczak i p. Mariusz Gołąbek, tłumaczenie wykonała p. Aneta Sadrak. Głównym koordynatorem wszystkich dotychczasowych projektów Leonardo da Vinci była p. Alicja Żuchowska.
/admin/image_files/niemcy01.jpg/admin/image_files/niemcy02.jpg
/admin/image_files/niemcy03.jpg/admin/image_files/niemcy04.jpg

Na zakończenie praktyk uczniowie otrzymali certyfikaty Europass Mobility honorowane w całej Unii Europejskiej oraz dyplomy ukończenia praktyk w niemieckich firmach.
/admin/image_files/europass.jpg/admin/image_files/niemcy05.jpg
/admin/image_files/kurs1.jpg/admin/image_files/kurs2.jpg
/admin/image_files/niemcy06.jpg/admin/image_files/niemcy07.jpg
/admin/image_files/niemcy09.jpg/admin/image_files/niemcy08.jpg